Ślubowanie klasy pierwszej szkoły podstawowej

Dnia 14 października 2014 r. miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej. Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe zaprezentowali przygotowany program artystyczny, a następnie złożyli uroczystą przysięgę na sztandar. Pani dyrektor Barbara Rapińczuk z wielką radością przyjęła najmłodszych do grona uczniów naszej szkoły. Na zakończenie uroczystości, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, rodzice pierwszaków życzyli dyrekcji i nauczycielom sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

Bożena Szykuła