ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

14 października 2013 roku w obecności dyrekcji, nauczycieli i rodziców odbyło się ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW.

Uczniowie ślubowali otaczać głębokim szacunkiem sztandar szkoły, strzec jego honoru. Godnie reprezentować imię szkoły. Pilnie wypełniać obowiązki ucznia. Pogłębiać swoją wiedzę, aby w przyszłości wykorzystać ją dla dobra Ojczyzny. Godnie reprezentować szkołę na wszystkich zawodach sportowych.

Po ślubowaniu pierwszaki zostały pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej Nr 23 Mistrzostwa Sportowego im. M.G. Bublewicza w Olsztynie przez Panią Dyrektor Barbarę Rapińczuk.

Część oficjalną poprzedziły występy artystyczne.

Pierwszaki wspólnie recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Po występach dzieci wraz z wychowawczynią i rodzicami, złożyły nauczycielom i pracownikom szkoły serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na pamiątkę tego szczególnego wydarzenia, dzieci otrzymały imienne statuetki, ufundowane przez Radę Rodziców. W sali lekcyjnej na uczestników uroczystości czekał przepyszny tort.

Składam serdeczne podziękowania Rodzicom pierwszaków za pomoc w przygotowaniu uroczystości.