Spotkanie profilaktyczne w liceum

Dnia 8 listopada 2013 r. w liceum odbyło się spotkanie profilaktyczne „I Ty możesz zmienić swoje życie!”. Prowadził je terapeuta Piotr Stępień z przyjaciółmi – Renatą, Darią, Mariuszem i Emanuelem.

spotk_profil_05

spotk_profil_04

Uczniowie wysłuchali opowieści tych osób o tragicznych dziejach ich życia, o przemocy, której doznali, o łamaniu prawa i przegranej młodości. Młodzież obejrzała też ciekawe prezentacje oraz słuchała piosenek rapera przestrzegających przed łamaniem sobie życia.

spotk_profil_01

spotk_profil_02

spotk_profil_03

spotk_profil_06

Występ gości spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów, którzy nagradzali prowadzących spontanicznymi brawami. Wielu uczniów skomentowało spotkanie słowami „Za krótko”.

Opracowała
Beata Grzybicka