Sprawdzian szóstoklasisty 2015

Dnia 1 kwietnia 2015 roku o godzinie 9.00 nasi uczniowie klasy VI przystąpili do sprawdzianu szóstoklasisty. W tym roku po raz pierwszy składał się on z dwóch arkuszy: matematyki i języka polskiego oraz języka angielskiego. Uczniowie z przejęciem wylosowali numery swoich stolików i zajęli miejsca, a pani dyrektor Barbara Rapińczuk życzyła wszystkim powodzenia w imieniu swoim i całego grona pedagogicznego. Podczas przerwy pomiędzy obiema częściami czekały na zdających pyszne, kolorowe kanapki oraz napoje przygotowane przez rodziców. Sprawdzian, choć w nowej formule, przebiegł bez żadnych problemów. Teraz wszyscy niecierpliwie czekamy na wyniki i mamy nadzieję, że VI klasa napisała sprawdzian znakomicie.:-)