SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Stypendia sportowe przyznane

Kolejny rok starań i ciężkiej pracy naszych uczniów i absolwentów zaowocował długą listą stypendystów. Stypendia sportowe Urzędu Marszałkowskiego otrzymali:

  • Aleksandra Kowalczuk  zawodniczka taekwondo, uczennica klasy III b LO
  • Gabriela Wierzbicka  zawodniczka taekwondo, uczennica klasy III b LO

Absolwenci:

  • Piotr Hatowski – zawodnik taekwondo
  • Mateusz Kamiński – kanadyjkarz
  • Denis Ambroziak – kajakarz
  • Martyna Lisiecka – kajakarka

Wśród stypendystów Prezydenta Olsztyna znaleźli się:

  • Kowalczuk Aleksandra – taekwondo, uczennica klasy III b LO
  • Gabriela Wierzbicka – taekwondo, uczennica klasy III b LO
  • Kryspin Chojnowski – taekwondo, uczeń klasy III b LO
  • Sylwia Okuniewska – taekwondo, uczennica klasy III b LO
  • Piotra Krajewski – taekwondo, uczeń klasy II b LO
  • Monika Eland – gimnastyka sportowa kobiet, uczennica klasy I b LO
  • Sandra Wojtkiewicz – gimnastyka sportowa kobiet, uczennica klasy III a G
  • Aleksandra Szczerbaczewicz – lekkoatletyka, uczennica klasy III b LO
  • Karolina Ciesielska – lekkoatletyka, uczennica klasy III b LO
  • Wojciech Suwiński – kajakarstwo, uczeń klasy III b LO
  • Karol Zbutowicz – pływnie, klasa I b LO

Absolwenci:

  • Martyna Lisiecka – kajakarkarstwo
  • Mateusz Kamiński – kanadyjkarstwo
  • Karol Zalewski – lekkoatletyka
  • Denis Ambroziak – kajakarkarstwo
  • Piotr Hatowski – taekwondo
  • Karol Wielgosz – taekwondo
  • Michał Wielgosz – taekwondo
  • Patrik Chrapkowski – taekwondo
  • Magdalena Mielnik – zapasy
  • Magdalena Obrębska – taekwondo
  • Bartłomiej Chmielewski – taekwondo
  • Alicja Pałaszewska – taekwondo
  • Krzysztof Pielowski – pływanie
  • Dustin Łuniewski – kajakarkarstwo
  • Patryk Chodnicki – taekwondo
  • Magdalena Śmiglewska – taekwondo
  • Jan Bernat – taekwondo
  • Anna Guzowska – taekwondo
  • Marek Michels – kajakarkarstwo
  • Martyna Strucińska – lekkoatletyka
  • Piotr Kamiński – kajakarkarstwo

 

Gratulujemy wszystkim stypendystom oraz ich trenerom!