SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Stypendia sportowe przyznane

Kolejny rok starań i ciężkiej pracy naszych uczniów i absolwentów zaowocował długą listą stypendystów. Stypendia sportowe Urzędu Marszałkowskiego otrzymali:

  • Aleksandra Kowalczuk  zawodniczka taekwondo, uczennica klasy III b LO
  • Gabriela Wierzbicka  zawodniczka taekwondo, uczennica klasy III b LO

Absolwenci:

  • Piotr Hatowski – zawodnik taekwondo
  • Mateusz Kamiński – kanadyjkarz
  • Denis Ambroziak – kajakarz
  • Martyna Lisiecka – kajakarka

Wśród stypendystów Prezydenta Olsztyna znaleźli się:

  • Kowalczuk Aleksandra – taekwondo, uczennica klasy III b LO
  • Gabriela Wierzbicka – taekwondo, uczennica klasy III b LO
  • Kryspin Chojnowski – taekwondo, uczeń klasy III b LO
  • Sylwia Okuniewska – taekwondo, uczennica klasy III b LO
  • Piotra Krajewski – taekwondo, uczeń klasy II b LO
  • Monika Eland – gimnastyka sportowa kobiet, uczennica klasy I b LO
  • Sandra Wojtkiewicz – gimnastyka sportowa kobiet, uczennica klasy III a G
  • Aleksandra Szczerbaczewicz – lekkoatletyka, uczennica klasy III b LO
  • Karolina Ciesielska – lekkoatletyka, uczennica klasy III b LO
  • Wojciech Suwiński – kajakarstwo, uczeń klasy III b LO
  • Karol Zbutowicz – pływnie, klasa I b LO

Absolwenci:

  • Martyna Lisiecka – kajakarkarstwo
  • Mateusz Kamiński – kanadyjkarstwo
  • Karol Zalewski – lekkoatletyka
  • Denis Ambroziak – kajakarkarstwo
  • Piotr Hatowski – taekwondo
  • Karol Wielgosz – taekwondo
  • Michał Wielgosz – taekwondo
  • Patrik Chrapkowski – taekwondo
  • Magdalena Mielnik – zapasy
  • Magdalena Obrębska – taekwondo
  • Bartłomiej Chmielewski – taekwondo
  • Alicja Pałaszewska – taekwondo
  • Krzysztof Pielowski – pływanie
  • Dustin Łuniewski – kajakarkarstwo
  • Patryk Chodnicki – taekwondo
  • Magdalena Śmiglewska – taekwondo
  • Jan Bernat – taekwondo
  • Anna Guzowska – taekwondo
  • Marek Michels – kajakarkarstwo
  • Martyna Strucińska – lekkoatletyka
  • Piotr Kamiński – kajakarkarstwo

 

Gratulujemy wszystkim stypendystom oraz ich trenerom!
 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status