„Świąteczna paczka”

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym zespole szkół została zorganizowana zbiórka żywności, artykułów higienicznych, papierniczych oraz odzieży dla dwóch potrzebujących rodzin z Olsztyna.

Zaangażowali się uczniowie, rodzice i nauczyciele, a zebrane rzeczy (a było ich naprawdę dużo !) stały się pięknymi świątecznymi prezentami i naprawdę ucieszyły obdarowanych.

Wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce serdecznie dziękujemy za okazaną empatię, wrażliwość, umiejętność dzielenia się, dobroć i życzliwość. Cieszymy się, że mamy wśród nas tylu wspaniałych ludzi, gotowych przyjść z pomocą potrzebującym.