MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Turniej Młodości klasy II i II elite – Kraków 21-22.10.2016 r.

W sobotę w nocy nasze gimnastyczki wróciły z zawodów z Krakowa. Najlepiej spisała się Monika Wiśniewska, która przywiozła brązowy medal w wieloboju! Tuż za Moniką na piątej pozycji uplasowała się Anna Hucało. W zawodach startowało prawie 40 zawodniczek, a nasze gimnastyczki wszystkie zmieściły się w pierwszej piętnastce!

Amelia Borko zajęła 9 miejsce, Wiktoria Rajchert 10 miejsce, a Agata Bułło była 13.

W Kontrolnych Kadry w klasie I naszą szkołę i klub reprezentowała tylko jedna zawodniczka Zofia Rajewska. Tu troszkę zabrakło do medalu i Zosia ukończyła zawody na 4 pozycji.