Turniej sportowy „Jestem sprawny na szóstkę”

Trzynaście szkół podstawowych spotkało się 31 marca 2015 r. na imprezie sportowej w Hali Urania. Uczniowie klas I-III rywalizowali w sześciu konkurencjach: bieg z woreczkami, piłka w tunelu, unihokej, tor przeszkód, “pajączek” z piłką i skoki kangura. Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w swojej grupie. Rywalizacja była nie tylko dobrą zabawą wśród dzieci ale również służyła kształtowaniu nowych umiejętności oraz zachęcaniu do uczestnictwa w zajęciach ruchowych. Uczestnikom zabawy kibicowali rodzice, nauczyciele oraz starsze koleżanki i koledzy.