SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009

 

18 czerwca 2009 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tradycyjnym elementem uroczystości jest prezentowanie i nagradzanie młodych sportowców- uczniów naszej szkoły, którzy w kończącym się roku stawali na podium MP. Pamiątkowe statuetki z rąk pani dyrektor i swoich trenerów odebrali gimnastyczki, kajakarze, taekwondziści, piłkarze, pływacy i lekkoatleci.

 

Najlepsze gimnastyczki:

  • Paula Plichta, zawodniczka klasy mistrzowskiej, która na Indywidualnych Mistrzostwach Polski wywalczyła 2 brązowe medale
  • Martyna Eland, zawodniczka klasy I, aktualna mistrzyni Polski w wieloboju, która na Indywidualnych Mistrzostwach Polski zdobyła 2 złote i 2 srebrne medale
  • Lidia Miśkiewicz, zawodniczka klasy I, aktualna wicemistrzyni Polski w wieloboju, która na Indywidualnych Mistrzostwach Polski także wywalczyła 2 złote i 2 srebrne medale
  • Kamila Zarzycka, na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w klasie I zdobyła brązowy medal w wieloboju.
  • Anita Orzechowska, na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w klasie II zdobyła srebrny medal w wieloboju oraz 2 brązowe medale  w ćwiczeniach wolnych i ćwiczeniach na poręczach
  • Joanna Razurkiewicz, zdobywczyni złotego medalu w finale ćwiczeń na poręczach w klasie II na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Ewelina Janus, złota medalistka w wieloboju, ponadto była pierwsza w finale skoku i ćwiczeniach wolnych
  • Michalina Stomma, srebrna medalistka w wieloboju, pierwsza w finale ćwiczeń na równoważni i trzecia w ćwiczeniach na poręczach
  • Natalia Sarnowska, brązowa medalistka w wieloboju, pierwsza w finale ćwiczeń na poręczach i druga w ćwiczeniach wolnych
  • Sandra Rożek, zdobyła 2 srebrne medale w finale skoku i ćwiczeniach na poręczach.

 

Najlepsi kajakarze:

  • Paweł Sierocki, złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów
  • Mateusz Kamiński, podwójny złoty medalista Mistrzostw Polski w maratonie, zdobywca brązowego medalu Długodystansowych Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Juniorów
  • Dustin Łuniewski, zdobył złoty i srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, zaś brązowe na Mistrzostwach Polski w maratonie i Długodystansowych Mistrzostwach Polski
  • Maciej Stankiewicz, zdobywca złotego medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Karol Teodorowicz, srebrny medalista Mistrzostw Polski w maratonie
  • Jakub Makowski i Grzegorz Kara, zdobyli srebrne medale na  Długodystansowych Mistrzostwach Polski
  • Denis Ambroziak, brązowy medalista Mistrzostw Polski w maratonie i Długodystansowych Mistrzostw Polski
  • Patryk Pawlicki, wywalczył 2 brązowe medale Mistrzostw Polski Juniorów i brązowy medal Mistrzostw Polski w maratonie
  • Jakub Kardasz, zdobywca srebrnego medalu Długodystansowych Mistrzostw Polski i brązowego na Mistrzostwach Polski w maratonie,
  • Marcin Kun, na Mistrzostwach Polski Juniorów wywalczył srebrny i brązowy medal
  • Piotr Mironiuk, srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów
  • Andrzej Sołoducha, dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów
  • Ewa Mieczkowska, złota medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w kanadyjkach kobiet

 

Najlepsi taekwondziści:

  • Igor Kryszkiewicz, złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów, zdobywał złote i srebrne medale na międzynarodowych turniejach klasy A w Austrii, Niemczech, Belgii i Szwecji
  • Agnieszka Benedict, złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów
  • Piotr Hatowski, złoty medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski i brązowy Mistrzostw Polski Seniorów
  • Magdalena Markiewicz, zdobyła złoty medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i srebrny na Mistrzostwach Polski Seniorów
  • Karol Wielgosz, złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów, brązowy Mistrzostw Polski Seniorów, zdobywał medale na międzynarodowych turniejach klasy A, dziewiąte miejsce na  Mistrzostwach Europy Juniorów
  • Michał Wielgosz, zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów, zajął dziewiąte miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów
  • Konrad Jastrzębowski, złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów, srebrny i brązowy medalista międzynarodowych turniejów klasy A
  • Agata Jackiewicz, srebrna medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski, brązowa Mistrzostw Polski Seniorów
  • Krystian Durzyński, zdobył brązowy medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski
  • Patryk Durzyński, brązowy medalista Adidas Cup
  • Klaudia Prusaczyk, zdobyła srebrny medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i brązowy na Mistrzostwach Polski Seniorów
  • Izabela Gadomska, srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów, zdobyła brązowy medal na międzynarodowym turnieju klasy A w Belgii
  • medaliści Mistrzostw Polski Juniorów: Ewelina Walkiewicz – złoty medal, Magdalena Śmiglewska – srebrny medal, Marek Szafałowicz i Bartosz Chmielewski –medale brązowe
  • medaliści Ogólnopolskiej Olimpiady MłodzieżyMagdalena Obrębska – złoty medal, Patrik Chrapkowski – złoty medal, Olga Sopyło, Agnieszka Bąk, Kamil Bancewicz – medale srebrne, Martyna Konrad – medal brązowy

 

Najlepsi piłkarze:

Mistrzowie województwa warmińsko-mazurskiego w piłce nożnej juniorów młodszych: Kamil Dąbrowski, Wojciech Dubis, Mateusz Gwara, Marcin Marszałek, Rafała Reska, Rafał Zatorski, Kamil Remiszewski

 

Najlepsi pływacy:

  • Krzysztof Pielowski, złoty, srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Świata Juniorów, srebrny medalista Mistrzostw Europy Juniorów, czterokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów, medalista Mistrzostw Polski Seniorów
  • Bartosz Hura, na Mistrzostwa Polski Juniorów wywalczył złoty, srebrny i brązowy medal, zdobył brąz w Mistrzostwach Polski Seniorów i zajął piąte miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów

Zawodnicy innych dyscyplin:

  • Adam Ordakowski, srebrny medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Akademickich Mistrzostw Polski w sztafecie 4 x 100 m i 4 x 400 metrów

 

 

Jak co roku spośród najlepszych sportowców społeczność szkolna w drodze plebiscytu wybrała Mistrzów SMS:

 

 

MISTRZOWIE SMS

 

W kategorii szkoły podstawowej Lidia Miśkiewicz

 

 

W kategorii gimnazjum Igor Kryszkiewicz

 

 

W kategorii liceum Krzysztof Pielowski.

 

Na uroczystości zakończenia roku oczywiście nagrodzeni zostali także najlepsi uczniowie.

Byli to:

 

Szkoła podstawowa

 

W klasie IV świadectwo z wyróżnieniem otrzymali: Monika Burakiewicz, Maciej Grzechnik, Piotr Kolendo, Katarzyna Milewska, Patrycja Bociańska, Mateusz Szewczuk i Michalina Samselska.

W klasie V na nagrodę zasłużyli Alicja Kubicka, Karolina Iwaniuk, Przemek Piechota, Antoniusz Śmiglewski.

Najlepszą uczennicą klasy VI była Klaudia Grygo.

 

Gimnazjum

 

W klasie I gimnazjum średnią ocen powyżej 4,75 uzyskali Magdalena Obrębska, Agnieszka Bąk, Martyna Konrad, Olga Sopyło, Dominika Pszczółkowska.

W klasie II świadectwo z wyróżnieniem otrzymały: Edyta Markiewicz, Magdalena Wojtkiewicz, Magdalena Drożdż i Andżelika Gawerska.

Najlepszą uczennicą w klasie III była Ewelina Walkiewicz.

 

Liceum Ogólnokształcące

 

Najlepszymi uczniami w klasie Ia byli Anna Raczkowska i Wojciech Dubis.

W klasie Ib na wyróżnienie zasłużyli Kamila Zarzycka, Paulina Kowalska i Maciej Stankiewicz,

natomiast  klasie IIb, Agata Jackiewicz i Dominika Szuwarska

 

Spośród najlepszych uczniów Rada Pedagogiczna co roku wyróżnia 3 osoby tytułem Super ucznia. W tym roku tytuł ten otrzymali:

 

SUPER UCZNIOWIE SMS

 

W kategorii szkoły podstawowej Monika Burakiewicz

 

W kategorii gimnazjum Magdalena Wojtkiewicz

 

W kategorii liceum Kamila Zarzycka

 

Uczniowie, którzy mieli najwyższą frekwencję zostali uhonorowani tytułem Mistrza Obowiązkowości. Tytuł ten otrzymali:

 

 

Mistrzowie Obowiązkowości

 

  • w klasach IV-VI SP Maciej Grzechnik
  • w gimnazjum Agnieszka Bąk
  • w liceum Wojciech Dubis
 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status