Walentynki w gimnazjum i liceum

Samorządy Uczniowskie Gimnazjum nr 10 Mistrzostwa Sportowego i X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego 13–go lutego zorganizowały Walentynki. W radosnej atmosferze przedstawiciele samorządów rozdawali wszystkim uczniom i pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane serca. Wcześniej szkołę udekorowali sercami, przygotowali skrzynkę na pocztę walentynkową oraz wielkie czerwone serce życzeń walentynkowych. Uczniowie, którzy mieli czerwone akcenty w swoim ubiorze nie mogli otrzymać w tym dniu ocen niedostatecznych. Nauczyciele również ubrali się w czerwieniach. Na niektórych lekcjach była poruszana tematyka walentynkowa, np. Walentynki po angielsku.

Był to dzień, w którym każdy starał się okazać na różne sposoby kogo lubi.