Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie

28 września 2016 r. w szkole podstawowej odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie z regulaminem w głosowaniu wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Każda klasa wybrała swoich kandydatów, którzy przeprowadzili kampanię wyborczą – były plakaty, kolorowe ulotki, kampania bezpośrednia w trakcie przerw.

Najskuteczniejszy okazał się Mateusz Kędzierski, który w tajnym głosowaniu otrzymał największą ilość głosów i został przewodniczącym Prezydium Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego na rok szkolny 2016/2017.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi!

W skład Prezydium Samorządu Uczniowskiego weszli także:

Zuzanna Gołota z kl. VI

Dominik Czerniawski z kl. V

Nowemu Prezydium życzymy wiele kreatywności, samych dobrych pomysłów i skuteczności w ich realizacji.