Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie

25 września 2014 r. w szkole podstawowej odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie z regulaminem w głosowaniu wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Każda klasa wytypowała po trzech kandydatów, którzy na tydzień przed wyborami przeprowadzili kampanię wyborczą. Najciekawszy okazał się program wyborczy Natalii Skorupskiej, która w tajnym głosowaniu otrzymała największą ilość głosów. Została przewodniczącą Prezydium Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2014/2015.

W skład Prezydium Uczniowskiego weszli także: Jakub Sobeczek kl. VI, Maja Wojciech kl. V, Salaam Diallo kl. IV, Mateusz Kowalski kl. IV. Nowemu Prezydium życzymy samych dobrych pomysłów i skuteczności w ich realizacji.