Wystawa „Matematyczny pociąg”

Dnia 8 marca 2017 r. uczniowie klasy I i II Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego wybrali się do Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie wzięli udział w interaktywnej  wystawie „Matematyczny pociąg”. Podczas zajęć uczniowie zmierzyli się z logicznymi zagadkami i łamigłówkami, które stanowiły nie lada wyzwanie. Wystawa stanowiła doskonałą okazję, by poprzez zabawę dzieci poznały podstawowe zasady rządzące w matematyce oraz zetknęły się po raz pierwszy z nowymi pojęciami matematycznymi.