Zabawa karnawałowa klas IV-VI

21 stycznia 2016 roku odbyła się zainspirowana kultowym filmem „Gwiezdne wojny” zabawa karnawałowa klas IV – VI pod hasłem:„Szkolenie dla rycerzy Jedi”. Podczas „szkolenia” uczniowie konkurowali ze sobą wykonując rozmaite zadania sportowe, językowe i …plastyczne, a to wszystko działo się w takt muzyki z „Gwiezdnych wojen”.

Wśród licznych konkurencji znalazły się m.in. drużynowe sztafety, chodzenie rakiem, malowanie na balonach podobizny Lorda Vadera, zabawa „znikające krzesełko” oraz tworzenie jak największej ilości słów z liter hasła „przebudzenie mocy”. Chętni uczniowie wystąpili w przebraniach i tym samym wzięli udział w konkursie na najlepsze z nich. Przyznać trzeba, że wyobraźnia i zaangażowanie naszych uczniów nie zna granic, a takiego Yody, Hana Solo, czy Lei nie powstydziłby się sam twórca „Gwiezdnych wojen”;)

Pani Joanna Ulatowska-Letko i pani Anna Wojego skrzętnie odnotowały każdy zdobyty przez klasy punkt i zakończenie zabawy zostało zwieńczone ogłoszeniem wyników konkurencji oraz wręczeniem pamiątkowych dyplomów poświadczających ukończenie szkolenia na rycerzy Jedi.

Miejsce pierwsze zajęła klasa V, miejsce drugie klasa IV, a miejsce trzecie klasa VI. Przewodniczący klas odebrali pamiątkowe dyplomy a wymęczeni trudnymi zadaniami uczniowie dostali łakocie, które szybko spałaszowali :).