Orlik

image001

Przy naszej szkole w obiekcie przy ul. Jagiellończyka 32 funkcjonuje kompleks boisk Orlik 2012, który składa się z boiska do piłki nożnej ze sztuczną murawą i wielofunkcyjnego boiska poliuretanowego oraz zabudowy kontenerowej. Jest to pierwszy wybudowany w Olsztynie Orlik, który został oddany do użytkowania w styczniu 2009 roku.

W dni powszednie od godziny 700 do 1600 z boisk korzystają uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. M. G. Bublewicza w Olsztynie.

W godzinach popołudniowych oraz wieczornych, a także w dni wolne od nauki, po wcześniejszej rezerwacji, z boisk korzystają inni użytkownicy oraz grupy zorganizowane.

Godziny otwarcia Orlika są zależne od pory roku i warunków atmosferycznych.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 2 Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. M. G. Bublewicza od 20.01.2020 r. ustalono stawkę za wynajem boisk Orlik w wysokości 60,00 zł netto, oraz dodatkowe 10,00 zł netto za korzystanie z oświetlenia obiektu za godzinę zegarową.

Funkcjonowaniem Orlika zajmują się:

Arkadiusz Zamaria – kierownik gospodarczy oraz animatorzy Jan Wojkowski i Sławomir Rybkiewicz.

Linki:

Regulamin boisk