SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Dyrekcja

Imię i nazwiskoStanowiskoZdjęcie
Barbara Rapińczukdyrektor szkoły
Elżbieta Giedziun-Kakojejkowicedyrektor ds. dydaktycznych
Anna Michelswicedyrektor ds. szkolenia sportowego

Nauczyciele

Imię i nazwiskoPrzedmiotZdjęcie
Katarzyna Białobrzeskamatematyka
Anna Baszowiecka-Pliśmatematyka
Jerzy Budziłekwychowanie fizyczne
Małgorzata Burniewiczjęzyk polski, wok, terapia
Janusz Czerniewiczwychowanie fizyczne
Anna Danilczukedukacja wczesnoszkolna
Magdalena Denertjęzyk angielski
Maciej Dobrowolskiwychowanie fizyczne
Anna Dubrowskawychowawca świetlicy
Małgorzata Ejksztojęzyk polski
Ewa Gałęziewskareligia, wychowawca świetlicy
Elżbieta Giedziun - Kakojejkojęzyk angielski
Sławomir Głockiwychowanie fizyczne
Beata Gojłojęzyk rosyjski
Anna Goryszewskapsycholog
Beata Grzybickapedagog szkolny - liceum ogólnokształcące
Iwona Hryniukmatematyka
Katarzyna Klajareligia, wdż
Halina Knopjęzyk polski
Błażej Kolpywychowanie fizyczne
Ewa Kowalewskajęzyk polski
Ewa Kruminis-Kaszkielbiologia
Barbara Łukasikpodstawy przedsiębiorczości
Paulina Modzelewskabibliotekarz
Anna Michelswychowanie fizyczne
Elżbieta Mordasewiczwychowawca świetlicy
Krystyna Mościckafizyka
Ewa Mroczkabibliotekarz
Wioletta Nowakowskahistoria i społeczeństwo
Marta Odowska-Prokopbibliotekarz
Wojciech Olszewikgeografia
Joanna Piłatbiologia
Marta Podralskabiologia, chemia
Joanna Połonczykjęzyk rosyjski
Krzysztof Prusinowskiinformatyka, technika
Lilianna Racis - Korsakwychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Bożena Randziomatematyka
Sergiusz Salskiwychowanie fizyczne
Jowita Skorupska - Laszczakpedagog szkolny - szkoła podstawowa
Justyna Sobeczekhistoria, wos
Ewelina Sucheckajęzyk rosyjski
Bożena Szykułaedukacja wczesnoszkolna
Dorota Ścisłojęzyk angielski
Katarzyna Świeczkowskaedukacja wczesnoszkolna
Radosław Świstakhistoria, wos
Joanna Ulatowska - Letkojęzyk polski, historia
Rafał Wiśniewskiwychowanie fizyczne
Anna Wojegojęzyk angielski
Eliza Wojtczakgeografia
Aneta Wojtkiewiczplastyka, muzyka, przyroda, biologia
Grzegorz Żytkiewiczwychowanie fizyczne

Trenerzy

Imię i nazwiskoStanowiskoZdjęcie
Jerzy Budziłektrener piłki nożnej
Marcin Chorzelewskitrener taekwondo
Janusz Czerniewicztrener piłki nożnej
Maciej Dobrowolskitrener piłki siatkowej
Tomasz Grabysatrener pływania
Rafał Gryzowskitrener kajakarstwa
Andrzej Kamińskitrener kajakarstwa
Tomasz Kobrzyńskitrener taekwondo
Błażej Kolpytrener piłki siatkowej
Agnieszka Kozłowskatrener pływania
Jarosław Krawczyktrener pływania
Anna Krikstrener gimnastyki
Dariusz Laszuktrener gimnastyki
Beata Lewalskatrener gimnastyki
Grzegorz Łabędzkitrener kajakarstwa
Anna Michelstrener gimnastyki
Violetta Musiałtrener gimnastyki
Mirosław Napiwodzkitrener gimnastyki
Cezary Niedziałektrener pływania
Justyna Niedziałektrener taekwondo
Justyna Wielgosztrener taekwondo
Maciej Piórkotrener kajakarstwa
Paula Plichtatrener gimnastyki
Maciej Rutatrener taekwondo
Piotr Stasiewicztrener piłki siatkowej
Paweł Szostawickitrener pływania
Marek Wasilewskitrener
Rafał Wiśniewskitrener piłki siatkowej
Robert Włodarczyktrener piłki nożnej
Katarzyna Yareśkotrener gimnastyki
Oleksandr Yareśkotrener gimnastyki
Kamila Zarzyckatrener gimnastyki
Grzegorz Żytkiewicztrener piłki nożnej

Administracja

Imię i nazwiskoStanowiskoZdjęcie
Elwira Sołtysgłówny księgowy
Andrzej Ruteckikierownik obiektów sportowych
Arkadiusz Zamariakierownik gospodarczy
Malwina Ciesiunspecjalista
Ewa Obudzińskasamodzielny referent
Elżbieta Bednarczykksięgowa
Monika Kuźmicka-Swirzkasjerka

Obsługa

Imię i nazwiskoStanowiskoZdjęcie
 Skip to content