ZSO NR 5 Olsztyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Kadra


Dyrekcja

Imię i nazwisko Stanowisko Zdjęcie
Barbara Rapińczuk dyrektor szkoły
Elżbieta Giedziun-Kakojejko wicedyrektor ds. dydaktycznych
Anna Michels wicedyrektor ds. szkolenia sportowego

Nauczyciele

Imię i nazwisko Przedmiot Zdjęcie
Katarzyna Białobrzeska matematyka
Anna Baszowiecka-Pliś
Jerzy Budziłek wychowanie fizyczne
Małgorzata Burniewicz język polski,
Janusz Czerniewicz wychowanie fizyczne
Anna Danilczuk edukacja wczesnoszkolna
Magdalena Denert język angielski
Maciej Dobrowolski wychowanie fizyczne
Anna Dubrowska
Małgorzata Ejkszto język polski
Ewa Gałęziewska religia
Elżbieta Giedziun – Kakojejko jęz. angielski
Sławomir Głocki wychowanie fizyczne
Beata Gojło
Beata Grzybicka pedagog
Iwona Hryniuk matematyka
Katarzyna Klaja religia
Halina Knop
Błażej Kolpy
Ewa Kowalewska język polski
Ewa Kruminis-Kaszkiel biologia
Barbara Łukasik
Paulina Modzelewska bibliotekarz
Anna Michels
Elżbieta Mordasewicz
Krystyna Mościcka fizyka
Ewa Mroczka bibliotekarz
Wioletta Nowakowska
Marta Odowska-Prokop bibliotekarz
Wojciech Olszewik geografia
Marta Podralska chemia, biologia
Joanna Połonczyk język rosyjski
Krzysztof Prusinowski informatyka, technika
Lilianna Racis – Korsak wychowanie fizyczne
Bożena Randzio matematyka
Sergiusz Salski wychowanie fizyczne
Jowita Skorupska – Laszczak pedagog
Ewelina Suchecka język rosyjski
Bożena Szykuła edukacja wczesnoszkolna
Dorota Ścisło język angielski
Katarzyna Świeczkowska edukacja wczesnoszkolna
Radosław Świstak historia
Joanna Ulatowska – Letko język polski, historia
Rafał Wiśniewski wychowanie fizyczne
Anna Wojego język angielski
Aneta Wojtkiewicz przyroda, muzyka, plastyka
Grzegorz Żytkiewicz wychowanie fizyczne

Trenerzy

Imię i nazwisko Stanowisko Zdjęcie
Jerzy Budziłek trener piłki nożnej
Marcin Chorzelewski trener taekwondo
Janusz Czerniewicz trener piłki nożnej
Maciej Dobrowolski trener piłki siatkowej
Tomasz Grabysa trener pływania
Andrzej Kamiński trener kajakarstwa
Tomasz Kobrzyński trener taekwondo
Błażej Kolpy trener piłki siatkowej
Agnieszka Kozłowska trener pływania
Jarosław Krawczyk trener pływania
Anna Kriks trener gimnastyki
Dariusz Laszuk trener gimnastyki
Beata Lewalska trener gimnastyki
Grzegorz Łabędzki trener kajakarstwa
Anna Michels trener gimnastyki
Violetta Musiał trener gimnastyki
Mirosław Napiwodzki trener gimnastyki
Cezary Niedziałek trener pływania
Justyna Niedziałek trener taekwondo
Justyna Wielgosz trener taekwondo
Maciej Piórko trener kajakarstwa
Paula Plichta trener gimnastyki
Maciej Ruta trener taekwondo
Piotr Stasiewicz trener piłki siatkowej
Paweł Szostawicki trener pływania
Marek Wasilewski trener
Rafał Wiśniewski trener piłki siatkowej
Robert Włodarczyk trener piłki nożnej
Katarzyna Yareśko trener gimnastyki
Oleksandr Yareśko trener gimnastyki
Kamila Zarzycka trener gimnastyki
Grzegorz Żytkiewicz trener piłki nożnej

Administracja

Imię i nazwisko Stanowisko Zdjęcie
Elwira Sołtys główny księgowy
Andrzej Rutecki kierownik obiektów sportowych
Arkadiusz Zamaria kierownik gospodarczy
Malwina Ciesiun specjalista
Ewa Obudzińska samodzielny referent
Elżbieta Bednarczyk księgowa
Monika Kuźmicka-Swirz kasjerka

Obsługa

Imię i nazwisko Stanowisko Zdjęcie
 Skip to content