SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Drodzy Uczniowie!

W roku stulecia niepodległości Polski chcemy Was przekonać, że historia ojczysta NAPRAWDĘ jest wokół nas. Rozejrzyjcie się, a zobaczycie, że codziennie mijacie pomniki, tablice pamiątkowe, obeliski, murale czy po prostu tabliczki z nazwami ulic – to właśnie JEST HISTORIA POLSKI!

Jeżeli już dojrzycie taki historyczny ślad, zróbcie zdjęcie. Dodajcie je na swój profil na FB, używając hashtag #smsposzukiwaczehistorii. Koniecznie oznaczcie profil szkoły – ZSO nr 5 Mistrzostwa Sportowego imienia Mariana Grzegorza Bublewicza.  Jeśli chcecie, by zdjęcie wzięło udział w konkursie, prześlijcie je na adres e-mail: smsposzukiwaczehistorii@zso5olsztyn.edu.pl wraz ze zgodą na publikację. Akcja potrwa od 4 czerwca do 31 października 2018 roku, a na uroczystych szkolnych obchodach 100-lecia niepodległości najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane, a ich autorzy nagrodzeni. Nagroda czeka także na klasę, która umieści najwięcej zdjęć.

A zatem, do dzieła! Bądźcie spostrzegawczy i szukajcie – nie tylko w Olsztynie, bo przecież wkrótce wakacje, kto wie, dokąd dotrzecie?

Dodatkowe informacje u koordynatorek akcji – pań Małgorzaty Ejkszto i Joanny Ulatowskiej-Letko.

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status