ZSO NR 5 Olsztyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Wychowawcy



WYCHOWAWCY KLAS
w roku szkolnym 2022/2023

 

klasy I-VI SP (ul. Gietkowska)

        • I        SP – p. Anna Danilczuk
        • II      SP – p. Katarzyna Świeczkowska
        • III    SP – p. Bożena Szykuła
        • IVa  SP – p. Małgorzata Ejkszto
        • IVb  SP – p. Halina Knop
        • Va   SP – p. Sławomir Głocki
        • Vb   SP – p. Iwona Hryniuk
        • VIa  SP – p. Aneta Wojtkiewicz
        • VIb  SP – p. Dorota Ścisło


klasy VII-VIII SP i LO
(ul. Jagiellończyka)

        • VII  SP – p. Katarzyna Mikulska
        • VIII SP – p. Bożena Randzio
        • I A LO – p. Wioletta Nowakowska
        • I B LO – p. Magdalena Nowak
        • I C LO – p. Sandra Warmiak
        • II A LO – p. Radosław Świstak
        • II B LO – p. Jakub Rafiński
        • II C LO – p. Ewa Kruminis–Kaszkiel
        • II D LO – p. Ewa Kowalewska
        • III A LO – p. Wojciech Olszewik
        • III B LO – p. Ewelina Suchecka
        • IV A LO – p. Anna Baszowiecka–Pliś
        • IV B LO – p. Liliana Racis–Korsak
        • IV C LO – p. Ewelina Suchecka

 


OPIEKUNOWIE SAL

 

 

      1. ul. Gietkowska
        • Anna Danilczuk – sala 11 (I SP)
        • Katarzyna Świeczkowska – sala 3 (II SP)
        • Bożena Szykuła – sala 10 (III SP)
        • Małgorzata Ejkszto – sala 76 (IV A)
        • Halina Knop – sala 1 (IV B)
        • Sławomir Głocki – sala 9 (V A SP)
        • Iwona Hryniuk – sala 75 (V B SP)
        • Aneta Wojtkiewicz – sala 8 (VI A SP)
        • Dorota Ścisło – sala 74 (VI B SP)
        • Krzysztof Prusinowski – sala 12

      2. ul. Jagiellończyka
        • sala 2 (VIII SP) p. Bożena Randzio
        • sala 10 (VII SP) p. Katarzyna Klaja/p. Ewa Gałęziewska
        • sala 14 (I A LO) p. Wioletta Nowakowska
        • sala 13 (II D LO) p. Ewa Kowalewska
        • sala 15 (IV B LO) p. Magdalena Denert/p. Jolanta Gałązka
        • sala 17 (I B LO) p. Magdalena Nowak
        • sala 18 (III B LO) p. Ewelina Suchecka
        • sala 19 (III A LO) p. Wojciech Olszewik
        • sala 22 (IVC LO) Adrian Nieciecki
        • sala 23 (II A LO) p. Radosław Świstak
        • sala 24 (II B LO) p. Jakub Rafiński
        • sala 25 (IV A LO) p. Anna Baszowiecka–Pliś
        • sala 26 Krzysztof Prusinowski
        • sala 28 (II C LO) p. Ewa Kruminis-Kaszkiel
        • sala 30 (IC LO) p. Sandra Warmiak

 Skip to content