SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wrocław 1-4 Maj 2008 r.

Sukces Olsztyńskich Gimnastyczek

Anita Orzechowska najlepsza Gimnastyczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Wrocław 2008 r. Anita wygrała wielobój klasy II z wynikiem 52,550 pkt.

W finałach na równoważni i ćwiczeniach wolnych zdobyła 2 medale, srebrny na równoważni i złoty na ćwiczeniach wolnych. Na trzy możliwe medale zdobyła 2 złote i 1 srebrny.

Równie dobrze wypadła w finale skoku przez konia Anna Przytulska zdobywając brązowy medal. Joanna Razurkiewicz wywalczyła dwa finały: gdzie zajmowała na poręczach 6 miejsce i w ćwiczeniach wolnych 8 miejsce. Nasze młodsze zawodniczki startujące w klasie III dzielnie walczyły  w wieloboju i w finałach zdobyły 3 medale. W wieloboju dla naszej najmłodszej zawodniczki Moniki Eland zabrakło zaledwie 0,5 pkt., aby znaleźć się na podium, tuż za nią z niewielką stratą zajęła 5 miejsce Marta Stankiewicz.

Nasze trzecioklasistki w finałach na skoku i poręczach nie miały sobie równych.  Marta Stankiewicz wygrała skok, a Monika Elandwygrała poręcze.  

Marta Stankiewicz do swojego dorobku medalowego dołożyła brąz na ćwiczeniach wolnych.  

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status