SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Dnia 19 grudnia 2011 roku sześcioro uczniów szkoły podstawowej uczestniczyło
w spotkaniu ze Świętym Mikołajem w Szkole Podstawowej Nr 2 w Olsztynie. Impreza ta jest organizowana przez SP 2 już od kilku lat i co roku nasi uczniowie biorą w niej udział.

Dzieci przywitał chór szkolny, zachęcając do wspólnego śpiewania kolęd i piosenek świątecznych. Pani dyrektor szkoły Iwona Jasińska powitała każdą szkołę oddzielnie, a dzieci z opiekunami zajęły wyznaczone miejsca. Na scenę wkroczyła … Pani Zima sypiąc śniegiem (choć trzeba stwierdzić, że dość …. oszczędnie).

W końcu pojawił się wyczekiwany Święty Mikołaj. Na sali zawrzało! Po radosnym powitaniu rozpoczęło się rozdawanie prezentów. Każe dziecko otrzymało upominek z rąk samego Świętego Mikołaja! A prezenty były naprawdę ogromne! I sprawiły wielką radość dzieciom. Na zakończenie  pani dyrektor SP 2 pożegnała Mikołaja, Panią Zimę i zaprosiła wszystkich na spotkanie za rok, życząc jednocześnie Wesołych Świąt!!!

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status