SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

BRĄZ OLI w CHORWACJI!!!!

  W dniach 10-11.11.2012 r. odbyły się XVIII Otwarte Mistrzostwa Chorwacji w Taekwondo Olimpijskim (Zagreb Croatia Open). Ponad 1300 zawodników (dokładnie 1328) rywalizować będzie w konkurencji walki sportowej (kyorugi) w 3 przedziałach wiekowych: kadet (475 zawodniczek i zawodników), junior (457 zawodniczek i zawodników) oraz senior (396 zawodniczek i zawodników). Turniej w Zagrzebiu jest turniejem rankingowym (klasy A) Europejskiej Unii Taekwondo (European Taekwondo Union). Aleksandra Kowalczuk zdobyła brązowy medal w kat. wag. +68 wygrywając dwie walki natomiast w trzecim pojedynku uległa zdobywczyni pierwszego miejsca. Bardzo dobrze spisał się Michał Mydło, który stoczył bardzo dobre wygrane dwa pojedynki niestety w walce o brązowy medal przegrał z zawodnikiem z Iranu, który zdobył złoty medal, drugie walki turnieju przegrali Piotr Kamiński, Gabrysia Wierzbicka.

       W zawodach wzięło udział 71 Polaków w tym 9 zawodników wraz z trenerami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie w składzie:

 1. Michał Mydło
 2. Kowalczuk Aleksandra
 3. Obrębska Magda
 4. Krajewski Piotr
 5. Kamiński Piotr
 6. Piechota Przemysław
 7. Chrapkowski Patrik
 8. Wieczorek Mateusz
 9. Wierzbicka Gabrysia
 10. Tomasz Kobrzyński – trener
 11. Marcin Chorzelowski – trener

Gratulacje Justyna Niedziałek

 

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status