SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Quiz wiedzy o Patronie szkoły

Dnia 8 lutego 2013 r. w X Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie odbył się quiz wiedzy o Patronie szkoły. Przygotowały go panie: Iwona Hryniuk i Ewa Kowalewska. Konkurs wygrali: Magdalena Śmiglewska z klasy III b oraz Konstanty Karkulowski z klasy III a. Nasi uczniowie odznaczyli się wszechstronną wiedzą o Marianie Bublewiczu. Wyniki zostały ogłoszone jeszcze tego samego dnia na uroczystym apelu podsumowującym I półrocze pracy w liceum.

Z okazji Święta Szkoły w szkole pojawiły się także plakaty upamiętniające sylwetkę Patrona szkoły. Okazało się, że inicjatywą wykazała się klasa I a, która w ten sposób pragnęła oddać hołd wielkiemu sportowcu i człowiekowi Marianowi Grzegorzowi Bublewiczowi. Dziękujemy uczniom tej klasy za miły gest, który świadczy o ich wrażliwości i zaangażowaniu w życie szkoły.

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status