SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO M. G. BUBLEWICZA W OLSZTYNIE

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

informuję, że ze względu na ogólnopolski strajk pracowników 10 kwietnia 2019 roku, za zgodą Prezydenta Olsztyna, na podstawie par. 18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r nr 6 poz. 69 ze zm.) w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. M. G. Bublewicza
w Olsztynie zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno – wychowawcze i opiekuńcze dla uczniów.

Tego dnia nie będzie czynna stołówka szkolna. Rozliczenie kosztów za opłacone obiady nastąpi w następnym miesiącu.
Jednocześnie informuję, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań by egzaminy gimnazjalne (w dniach10 – 12 kwietnia) oraz ósmoklasistów (w dniach 15 – 17 kwietnia) odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

 

Proszę Państwa o wyrozumiałość. Proszę śledzić stronę internetową szkoły oraz zapisy w e-dzienniku, gdzie pojawiać się będą informację o aktualnej sytuacji w kolejnych dniach.

 

Z wyrazami szacunku

Barbara Rapińczuk
dyrektor szkoły

 

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status