SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

II Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Nasz Las”

II Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Nasz Las”

Prawie 1300 prac z 69 placówek edukacyjnych z Olsztyna i okolic wpłynęło na konkurs plastyczny „Nasz Las”, którego organizatorami są Nadleśnictwo Olsztyn i olsztyński Pałac Młodzieży.

Konkurs odbył się już po raz drugi, a zainteresowanie nim było jeszcze większe niż w zeszłym roku. Komisja postanowiła nagrodzić i zaprezentować na wystawie pokonkursowej 126 prac. Wręczenie nagród odbyło się w Pałacu Młodzieży w Olsztynie. Konkurs organizowany pod patronem Starosty Powiatu Olsztyńskiego we współpracy z Olsztyńskim Centrum Edukacji Ekologicznej i Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

OSOBY NAGRODZONE Z NASZEJ SZKOŁY TO: HUBERT CZUBAK KL. II SANDRA WOJTKIEWICZ KL.V GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                        Aneta Wojtkiewicz

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status