SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Otrzęsiny klas pierwszych LO

Otrzęsiny klas pierwszych LO

30 września 2009 r. po raz pierwszy w historii X LO MS w Olsztynie odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów. Nasi nowo przybyli uczniowie, jak przystało na prawdziwych sportowców, zostali poddani na sali gimnastycznej zarówno próbom zręcznościowym jak i wytrzymałościowym. Aby zapisać się na kartach pamięci naszej szkoły, pierwszakom przyszło pokonać szereg sekcji z przeszkodami, które specjalnie na tę okazję przygotowali uczniowie II B i III B.

Na dziewczęta i chłopców klas pierwszych czekały nie tylko konkurencje artystyczne i sprawnościowe, bowiem tuż przed wejściem do sali niecierpliwie wyczekiwał ich już komitet powitalny z paletą w ręku i całą gamą pomysłów, jak by tu odpowiednio przyozdobić nasze kochane kociaki. Było więc na co popatrzeć i z czego się pośmiać :).

Na koniec, okazała grupa „nowicjuszy po przejściach” została, tym razem już oficjalnie, powitana przez panią dyrektor Barbarę Rapińczuk oraz przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego. Następnie, w obecności wszystkich uczniów i nauczycieli, pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę i otrzymali dyplomy pamiątkowe. Wszystkim pierwszakom serdecznie gratulujemy pomyślnego przejścia pierwszego egzaminu w nowej szkole, życzymy im wytrwałości i samych sukcesów, a osobom zaangażowanym w organizację imprezy bardzo dziękujemy. (otrzęsiny zostały przygotowane pod kierunkiem pani Iwony Hryniuk i pani Beaty Gojlo)

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status