Rosyjsko-polski quizu intelektualny „Rospolquiz”

24 lutego tego roku rozpoczęła się międzynarodowa gra zimowej serii rosyjsko-polskiego quizu intelektualnego „Rospolquiz”, w której biorą udział uczniowie naszej szkoły. Jest to odpowiednik słynnej telewizyjnej gry rosyjskiej «Что, где, когда?» („Co? Gdzie? Kiedy?„). Rundy tematyczne, których jest aż siedem, zawierają polskie i rosyjskie realia oraz dziedzinę wiedzy ogólnej, zawierającą pytania skonstruowane tak, aby można byłoby wykazać się swoją logiką i erudycją. Transmisję wideo na żywo można śledzić na Facebook, na profilu Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia. Trzymajcie za nas kciuki!