Olsztyński Festiwal Sztuk Walki

18 października Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zorganizował kolejną galę sztuk walki. W Hali Widowiskowo-Sportowej Urania olsztyńskie kluby sportów walki zaprezentowały się po raz dziewiąty. Na macie zobaczyliśmy pokazy aikido, kendo, karate, wu shu, brazylijskie ju jitsu, judo, zapasy, boks, krav maga, MMA, taekwondo, capoeira.
Uczniowie – zawodnicy taekwondo Szkoły Mistrzostwa Sportowego zaprezentowali swoje umiejętności poprzez dynamiczny pokaz w rytm muzyki. Najmłodsi adepci zaprezentowali bloki ręczne, pozycje, kopnięcia. Kopnięcia na tarcze, starsi zawodnicy zaprezentowali walkę sportową, a na koniec efektowne rozbicia desek.